• Ново
Само мојата големина женски плус големина влечење на истегнување на тексас

Само мојата големина женски плус големина влечење на истегнување на тексас

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Толку кул, секојдневно и удобно! Комбинацијата на фармерки и хеланки се одвива силно благодарение на мојата големина. Со без напор дизајн на влечење, овие џегинг се направени во истегнување ткаенина за целодневна удобност, целодневно носење. Толку разноврсни, тие можат да се носат како обичен изглед со станови и мачки или да ги облекуваат со блејзер и потпетици. Уште еден одличен стил од мојата големина. Материјал : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Fit : тенок. Подигнување и инсејм : висок пораст; 29" inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 faux предни џебови. Карактеристики : Дизајн на целосна должина; истегнат тексас; Не-јаз еластизиран половината. Decените за влечење на тексас од тексас од само моја големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings

Мора да имате . поздрави на вашите нови омилени дното со џегингс на Тера и Скај Направени од супермека и �

DEN 319.68
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging

Удобните тексас џеги од Terra & Sky имаат голема контрола на половината и контрола на стомакот за удобно, лас

DEN 3.33