• Ново
Rock & Republicенски тексас тексас се повлекува од џегинг

Rock & Republicенски тексас тексас се повлекува од џегинг

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging. Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влечат на џегингс се направени со мазнење ткаенина за истегнување што ги поддржува и размачкува вашите кривини. Изгледот на тексас, но удобноста на хеланките, тие седат на вашиот природен половината и не стискаат или не се караат, за соодветно закрепнување што можете да го носите со доверба. Повлечете го Jegging со среден пораст. Ултра тенок низ колкот и бутот. Слабиот отвор на нозете. Конструкција на тексас. Faux џебови во традиционален дизајн со 5 џеб. Inseams : Short 27 ", Medium 29", Long 31 ". Увезен. Стил# RFA0101.

Карактеристики

Производи во категоријата

Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00