• Ново
Фармерки за директни нозе

Фармерки за директни нозе

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни. Направени од мека, но издржлива мешавина од памук, овие фармерки со мидрот имаат конструкција на тексас што ја размачкува вашата фигура и обезбедува совршено вклопување. Класичното копче пред и патент летаат ги одржуваат пантолоните на место, додека на предната и задниот дел има четири корисни џебови. Овие фармерки имаат права нозе и подигање за подигање за примамлива силуета, како и некои елегантни контрастни шипки наоколу. Тие се достапни во најразлични разновидни стилови и работат во текот на целата година со скоро секој врв на кој можете да помислите. Fadенски фармерки со права слава на слава : 54% памук, 26% полиестер, 19% рајон, 1% спандекс. Фармерки. Конструкција на тексас. Мидриз. Права нога . Копчето предниот дел со летање со патент. Две предни џебови. Две џебови. Постепено полите. Зашивање на контраст. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Levi Strauss & Co Jeggings со низок пораст се изработени од премиум супер истегнување, едноставно истег

DEN 431.68
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67