• Ново
Печатено печатено плетено во боја на жени со целосна должина

Печатено печатено плетено во боја на жени со целосна должина

Buyers rating:
DEN 319.20

Износ

Додадете забавен поп боја на вашата гардероба со избледените слава плетени џегингс (печатено, целосна должина). Направени од мека, затегната мешавина од полиестер, памук и спандекс, овие панталони се исто толку удобни колку што се стилски. Спарете ги со маици, блузи, кардигани и повеќе за лесен обичен изглед. Јамките на ременот по должината на врвот го олеснуваат создавањето на прилагодено вклопување. Овие плетени џеги на жените имаат две џебови за грб за да можете да носите предмети со вас по потреба. Панталоните ви нудат удобна опција за дружење низ куќата. Изберете од низа бои и големини за да го персонализирате вашиот изглед. Обоените џегингс за жени се фалат со удобен стил, кој одговара на форма, кој останува пријатно цел ден. Забележана слава, плетена боја со плетенка во боја - печатено : 51% полиестер, 42% памук, 7% спандекс. Избледена слава Jegging. Машинско миење ладно. Jeggings во боја. Јамки на појас. 2 faux предни џебови. 2 џебови. Облека за спиење. Достапни големини : S, M, L, XL, XXL. Достапни обрасци : Апстрактно животно, густи цвеќиња, апстрактни, црни сини цветни, карирани печати сиво бургунд, змиски леопард, црна бела машка облека за машка облека, цветна прашина за печатење, цветна принт, цветно печатење прашина порта и печатење со сиви гепарди.

Карактеристики

Производи во категоријата

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00
Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Levi Strauss & Co Jeggings со низок пораст се изработени од премиум супер истегнување, едноставно истег

DEN 431.68