• Ново
Rock & Republicенски тексас тексас се повлекува од џегинг

Rock & Republicенски тексас тексас се повлекува од џегинг

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Dekенската тексас на Rock & Republic, Depената RX FETER се повлекува на џегирање на женските тексас на треска од Rock & Republ. Изгледот на тексас, но удобноста на хеланките, тие седат на вашиот природен половината и не стискаат или не се караат, за соодветно закрепнување што можете да го носите со доверба. Повлечете го Jegging со среден пораст. Ултра тенок низ колкот и бутот. Слабиот отвор на нозете. Конструкција на тексас. Faux џебови во традиционален дизајн со 5 џеб. Inseams : Short 27 ", Medium 29", Long 31 ". Увезен. Стил# 112318968.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Levi Strauss & Co Jeggings со низок пораст се изработени од премиум супер истегнување, едноставно истег

DEN 431.68
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67