• Ново
ЕВ од Елен Деџенерис Престон Висок пораст слабиот глужд Jeanенски женски

ЕВ од Елен Деџенерис Престон Висок пораст слабиот глужд Jeanенски женски

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Здраво на вашето ново секојдневно дно со фармерките на Престон Скини од ЕВ1. Тие се изработени од тексас за истегнување на електрична енергија што не бара влечење и комбинира удобност и истегнување за да ве држат во форма и да создадат прекрасно ласкаво вклопување. Овие слаби фармерки имаат голем пораст што обезбедува трендовски силуета, како и некоја суптилна контрола на стомакот. Петте пригодни џебови се држат до вашиот телефон и додатоци додека сте во движење, додека збир на јамки на ременот ги комплетира слабите фармерки. Тие се достапни во разновидни бои за лесна мешавина и совпаѓање со најразлични облеки. EV1 од Елен Деџенерис Престон Висок пораст Скини Jeanенски жени : Предниот пораст : 10 5/8 ". Задна пораст : 15 3/4". Inseam : 27 ". Копче пред и патент летаат. Три предни џебови. Две џебови на задните Облик. 63% памук, 33% полиестер, 4% спандекс. Само машина за миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging

Удобните тексас џеги од Terra & Sky имаат голема контрола на половината и контрола на стомакот за удобно, лас

DEN 3.33
Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 447.84