• Ново
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam. Затворање : Стилот на повлекување со затворање на двојно копче. Ockебови : 2 faux предни џебови; 2 џебови. Карактеристики : Внатрешна еластична на половината. Plusенски плус влечење тексас џегингс од Terra & Sky.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20