• Ново
Без граници на корсети од 3 копчиња на јуниорите

Без граници на корсети од 3 копчиња на јуниорите

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Ајде да добиеме трендовски! Земете неколку Jeggings од без граници со широк лента за половината што ја размачкува вашата форма и има совршена количина на истегнување. Тие се потези со џегинг-да ги достигнат одново и одново. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 7. слаби вклопување; висок пораст. Затворање на 3 копчиња. Широк лента за половината. Надворешни џебови. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Високиот пораст на јуниорите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џеги�

DEN 319.20
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 601.44
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20