• Ново
Dekенски тексас тексас на рок и република се повлекува на џегингс

Dekенски тексас тексас на рок и република се повлекува на џегингс

Buyers rating:
DEN 959.68

Износ

Овие отвори за нозе на карпи. Подигање : Среден пораст. Inseams : Short 27 ", Medium 29", Long 31 ". Затворање : стилот на влечење. Џебови : faux џебови во традиционалниот дизајн од 5 џеб. Карактеристики : Дизајн на тексас. Dekенски тексас RX треска влече на џегингс од Rock & Republic.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40