• Ново
Sofia Jeansенски женски роза криви zip heggings

Sofia Jeansенски женски роза криви zip heggings

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Носете ги, стилизирајте ги - едноставни! Овие фармерки на софија Jeggings се елегантен додаток на вашиот секојдневен ансамбл кога се спарени со каросерија или врвот на пуловер. BTW… патентниот полите додава убава модерна завршница. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Lúcelos y Combínallos ¡Así de fácil! ESTOS JEGGINGS DE SOFIA JEANS SON UNA ELEGANTE PIEZA ADICIONAL PARA TU USO DIARIO CUANDO LOS COMBINAS CON UN BODI O BLUSA ESTILO PULóver. Адемис, Ел Рудо Кон Крелалера Ле Да Ун Линдо Акабадо Модерно. Ексклузивен en. Материјал : 70% вискоза/27% најлон/3% спандекс/70% вискоза; 27% Наилон; 3% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Skinny Fit/Talle Ajustado. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Стил на влечење/Estilo Fácil de Poner. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Понте плетено; широко затворено лента за половината; предниот патент Хем/Теџидо Добл; Pretina Ancha Recubierta; Ruedo con Cremallera Adelante. Womenенски џегингс со поштенски пом од софија фармерки од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Levi Strauss & Co Jeggings со низок пораст се изработени од премиум супер истегнување, едноставно истег

DEN 431.68
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината Ockебови

DEN 447.84