• Ново
Избодена слава женска плус-големина на глуждот со должина на глуждот

Избодена слава женска плус-големина на глуждот со должина на глуждот

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Faded Glory Women's Plus Size Size Dengle Jeggings ќе обезбеди шик стил и удобност. Овие панталони се забавни, на тренд и се достапни во неколку различни отпечатоци. Носете ги со потпетици или чизми. Не заборавајте да ги носите овие неверојатно удобни панталони додека сте надвор со девојчињата. Изберете од разновидни бои. Изборен слава женски плус големина на глуждот со должина на глуждот : 51% полиестер/42% памук/7% спандекс. Обоена ткаенина. Faux предни џебови. 2 џебови. Затворање на патент и затворање на копчињата. Јамки на појас. Слаба нога. Машинско миење ладно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67