• Ново
Без граници на јуниори за супер високи издигнувања на џегингс

Без граници на јуниори за супер високи издигнувања на џегингс

Buyers rating:
DEN 319.20

Износ

Etет надвор од куќата во удобно влечење џегинг од без граници. Силуетата со високи високи ги рефлектира вашиот трендовски стил и парови совршено со сандали со лизгање. Не заборавајте : Завршувањето на истегнување ве одржува пријатно за време на вашите денови и ноќи. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/24% полиестер/3% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок вклопување низ колковите и бутовите; Слаба нога. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Faux предни џебови; Функционални џебови на грбот. Карактеристики : детали за истегнување. Високо растојание од џегинг за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60
Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging

Удобните тексас џеги од Terra & Sky имаат голема контрола на половината и контрола на стомакот за удобно, лас

DEN 3.33