• Ново
Фармерки на Софија од Софија Вергара Роса Jegегинг Курви се задева женски фармерки со високи половини на глуждот

Фармерки на Софија од Софија Вергара Роса Jegегинг Курви се задева женски фармерки со високи половини на глуждот

Buyers rating:
DEN 560.00

Износ

Сосема кул обложени фармерки со тексас ви нудат фитли што ласкачи и леснотија. Фармерките на Роза Курви на Софија Вергара нудат заминување од вашите вистински сини лавчиња. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Los Jeans de Mezclilla Recubiertos, Completemente Sensacionales, Te Of Recen un talle que libere y se adapta fácilmente. LOS Jeans Rosa con curvas de Sofia vergara of Recen una alternativa a tus jeans azules ovioritos. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/Medidas Aproximadas de la Modelo : Altura : 5'10 "; Cintura : 26"; Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина 4/la Modelo viste una Talla 4. приближно. In Seam : 28,5 "/largo de Enterepierna aproximado : 28.5". Висок пораст; Тенок се вклопува низ половината и бутовите; Криви на прегратки/Цинтура Алта; Корте Енталадо а ла Алтура де ла Цинтура и Лос Мусос; Curvas que se ajustan a las caderas. Повлечен стил; контурирана половината/fácil de poner; Cintura Curvada. Seamed детали/detalles en las костуми. Зошто ќе го сакаш тоа : лежено? Да! Тотално силиски? Да! И, да не заборавиме на лесна облека со леснотија и допир на истегнување во тексас. El Diseño Fácil de Poner Los Convierte en una opción fácil y Cómoda. 65% памук/30% полиестер/3% вискоза/2% еластан/65% алгодон; 30% полиестер; 3% вискоза; 2% еластано. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара Роса Криви повлекуваат фармерки за жени/фармерки Роса Кон Курвас и Фицил де Понер де Софија фармерки де Софија Вергара. Фармерки на Софија од Софија Вергара : Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прави да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 2.33
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.33
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67