• Ново
Бети Крокер Кригла Третира Топла Фаџ Брауни Ми Со Фаџ Прелив, Порции, 13. оз

Бети Крокер Кригла Третира Топла Фаџ Брауни Ми Со Фаџ Прелив, Порции, 13. оз

Buyers rating:
DEN 46.72

Износ

Задоволете ја желбата за слатки заби Со Бети Крокер Кригла Третира Топла Епка Брауни и Фаџ Прелив. Оваа удобна мешавина за печење е брз и лесен начин да создадете прекрасен десерт за торта од пусти кригла за неколку минути. Изматете ги третирањата со кригла со едноставно додавање вода или млеко и пукање во микробранова печка. Уживајте во индивидуална порција влажно и вкусно пусти за слатки закуски и десерти. Овој лесен десерт содржи четири индивидуални порции, што го олеснува споделувањето со пријателите и семејството.Повеќе од еден век, Бети Крокер е популарна креаторка на лесни, вкусни рецепти. Денес, кујната Бети Крокер сѐ уште обезбедува удобни, вкусни мешавини за десерти, замрзнувања и удобни опции за оброци и придружни јадења. И денес, сеуште можете да ги најдете истите производи со кои пораснавте на полиците за намирници. ТОРТА СО КРИГЛА ПУСТИ : Направете вкусен десерт од пусти без врева. БРЗО и ЛЕСНО : Направете торта со пусти кригла со додавање вода и пукање во микробранова печка. БЕСКРАЈНИ ОПЦИИ : Подгответе мешавина од торта со кригла како што е или истражете ги многуте креативни рецепти На бети Крокер. ПУСТИ ВО МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА : Уживајте во индивидуална порција пусти добрина без да ја вклучите рерната. СЕКОЈДНЕВНИ ЗАДОВОЛСТВА : препуштете се на торта со пусти кригла за слатки закуски и десерти . КУТИЈА БЛУЗИ ЗА УЧЕСТВО ВО ОБРАЗОВАНИЕТО ПРОИЗВОД : Вратете им на училиштата Со Бети Крокер-Преземете Ја Апликацијата Бокс Блузи за да дознаете повеќе и започнете да заработувате готовина за училиштата што имаат потреба денес.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00