• Ново
Warner Bros. andенски и женски плус Фрости тужба за снежни снежни унија

Warner Bros. andенски и женски плус Фрости тужба за снежни снежни унија

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ширење на одмор во овој супер симпатичен унија костум инспириран од Фрости Снежен човек! Забавно печатење на сите со факс -трим со крзно го прави овој костум забавен изглед на дневна соба или удобен костум за празниците! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : прикачен аспиратор со факс на крзно. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; контрастни ребрести манжетни; ткаенина на суперминк. © Warner Bros. Сите права се задржани . Фрости тужба за снежни снежни луѓе за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00