• Ново
Фармерки со Софија од краткиот ракав за кратки ракави на Софија Вергара

Фармерки со Софија од краткиот ракав за кратки ракави на Софија Вергара

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Три збора : Лесно, ветре, лето. Овој нов плетен избор од фармерките на Софија има убав дизајн на Поинтел. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¡llegó el verano! Еста Нуева Пренда де Пунто де Софија фармерки презента un lindo diseño pointelle. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña (S). Лесен; Мешано шиење на Поинтел/Ливиано; Tejidos Pointelle Variados. Пулвер со широко деколте/diseño fácil de poner con ecote Ancho. Кратки ракави за мафини/Манга Корта Абомбада. Руфл полите; нелиран/добладило con volantes; грев форро. 60% памук/40% акрилик/60% алгодон; 40% Акрилико. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Onенски џемпер на Поинтел од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата