• Ново
Време и време на женска целосна должина мека плетена боја џегингс

Време и време на женска целосна должина мека плетена боја џегингс

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Кажете здраво на вашето ново секојдневно дно со времето и Tru женските џегингс. Тие се изработени од супер-мека и истегната ткаенина за фигура што се вклопува во фигура, и имаат стил без проблеми со покриена еластична лента за половината, така што не мора да се карате со копчиња или патенти додека сте 'додека сте' повторно брзаат. Исто така, постојат два пригодни џебови со задниот дел со везени акценти, а џебовите имаат занишани за класичен допир. Збир на јамки на ременот ги комплетира џегинзите, кои се достапни во асортиман на миење на тексас за да ја надополнат вашата обична гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. висок пораст; приближно. inseam : 29 ". Слаби фит; должина на глуждот. Еластична лента за половината со летање со копче. Полиестер/7% спандекс. Машината за перење. Увезен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20