• Ново
Само со мојата големина, женски плус големина, извлекување на тексас за подигање на тексас

Само со мојата големина, женски плус големина, извлекување на тексас за подигање на тексас

Buyers rating:
DEN 959.84

Износ

Здраво на вашите нови секојдневни фармерки од мојата големина. Меки и строги, овие фармерки за подигање нудат ласкаво вклопување, удобно чувство и разноврсен стил. Спарете ги овие тексас фармерки со омилениот мета или врв за ладен, секојдневен изглед. Материјал : Деним на песок : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс; Други бои : 73% памук/26% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : тенок; bootcut. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 31-1/2 ”Inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 faux предни џебови. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; истегнете тексас. Plusенски плус влечење на bootcut jeggings од мојата големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Levi Strauss & Co Jeggings со низок пораст се изработени од премиум супер истегнување, едноставно истег

DEN 431.68
Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67