• Ново
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Buyers rating:
DEN 319.20

Износ

Истегнете ги џегите од Real Size - кул комбинација на стил и удобност. Изработена во мека, истегната ткаенина од памук, овие женски џегингс имаат неволја покриена еластична лента за еластична половината што обезбедува вклопување. Овие хеланки со целосна должина имаат висока половината за модна силуета и се ослободени од какво било украсување за чист изглед. Оваа модерна силуета е совршена за спарување со сандали или станови и мета за обичен и удобен ансамбл. Истегнете ткаенина од мешавина од памук; Тенок фит силуета за џегинг; Повлечете го дизајнот; Покриена еластична лента за половината за цел ден удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Levi Strauss & Co Jeggings со низок пораст се изработени од премиум супер истегнување, едноставно истег

DEN 431.68
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00