• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Buyers rating:
DEN 431.68

Износ

Потписот од Levi Strauss & Co. Jeggings со низок пораст се изработени од премиум супер истегнување, едноставно истегнете тексас што ја одржува својата форма цел ден. Нашите ниско ниво на џегингс ги гушкаат вашите облини за совршено вклопување и се исечени супер слаби низ ногата со супер слабиот отвор на ногата за долг, посно изглед. Погледнете и почувствувајте се едноставно неверојатно во стилски и разноврсен потпис од Леви Строс и Ко. Потпис од Levi Strauss & Co. jeggings на жените со низок пораст : Мерења на модели : Висина 5.9,5 ”, биста 34б, половината 25”, колкови 35 ”. Моделот носи големина 4. 85% памук, 13% полиестер, 2% ликра, мешавина од памук. Супер истегнат премиум тексас кој ја одржува својата форма цел ден. Автентичен карактер на завршна обработка и ткаенина. Низок пораст. Супер слаби преку колкот и бутот. 28 "inseam, пет стил на џеб. Содржината на ткаенина варира според бојата, видете поле за опис на производот за повеќе детали. Машинско миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината Ockебови

DEN 447.84