• Ново
Women'sенски извајано џегирање на глуждот

Women'sенски извајано џегирање на глуждот

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Кажете здраво на вашето ново секојдневно дно со времето и извајаните џегинг на жените. Тие се изработени од супер мека и истегната ткаенина за да ве одржат пријатно и да имаат стил без проблеми со покриена еластична лента за половината, така што не мора да се карате со копчиња или патенти додека сте во брзање. Овие Jeggings се опремени во текот на суптилно скулптурата и да ја обликуваат вашата фигура и да имаат три пригодни џебови (еден фронт, два грб). Збир на јамки на ременот ги комплетира џегинзите, кои се достапни во разновидни бои за да ја надополнат вашата обична гардероба. Време и TRU Women'sенски извајано џегирање на глуждот : 63% памук, 34% полиестер, 3% спандекс. Високиот џегингс. Истегнување плетено измислица. Должина на глуждот. Се вклопува на половината. Опремени низ целиот. Копче пред и патент летаат. Две faux предни џебови и еден џеб за монети. Две џебови. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои. Вклучете се внатре, измијте одделно, машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо по потреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Levi Strauss & Co Jeggings со низок пораст се изработени од премиум супер истегнување, едноставно истег

DEN 431.68
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40