• Ново
Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат Лесен Моден Тенок Капут

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармерки за моден зимски изглед. Женски 2023 Fall Зима Долги Ракави Отворен Преден Леопард Печатење Плетен Џемпер Кардиган Палто Надворешна Облека Женски Сладок Плетен Џемпер Кардиган Жени 2023 Кардиган Џемпери Паѓаат Отворено Предно Копче Надолу Џебови Со Долги Ракави Обична Надворешна Облека Женски Завеса Преден Отворен Кардиган Долг Ракав Неправилен Раб Женски 2023 Вафли Со Долги Ракави Плетен Кардиган Отворен Преден Пријатен Џемпер Палто со џебови женски Буци Плетени Отворени Предни Џемпери Копче Со Долги Ракави Лабави Кратки Кардигански Палта За Надворешна Облека. И прилики : Овие лесни кардигани се совршени За Канцеларија, Работа, Училиште, Забава,Вечер, Состаноци, Одмор, Свадба, Црква, Одмор на Плажа итн. Тоа ќе биде префектот додаток на вашата гардероба и одлично парче за слоеви! Спарете ги овие џемпери од кардиган со фармерки/хеланки, боди/резервоар/маица и станови за убав изглед! Овој лесен кардиган можете да го носите и во ладни утра, прекумерно климатизирана канцеларија или ветровит вечерен кардиган За Жени Облечени Каузални Отворени Предни Долги Ракави Со Фенери Кардиган Преголема Буци Долна Облека со Џебможете да го носите овој густ џемпер за да се опуштите на каучот дома или да излезете да го шетате вашето куче.елегантна манжетна И скромни ракави Полни Со Секојдневно Чувство,апсолутно би добиле многу комплименти со овој уникатен долг кардиган за сите натпревари женски екипаж преголеми џемпери нејасен плетен топол џемпер за надворешна облека,женска есенска мода 2023 v врат пуловер со долг ракав плетени секојдневни џемпери,женски преголеми туника плетени џемпери со долги ракави,женски лесен џемпер од кардиган со отворен преден дел,Женски лесен џемпер од кардиган жените плетат џемпери од кардиган со долги ракави блок во боја со пруги отворен преден обвиткан лабав капут лесен топол есенски џемпер женски лесен џемпер од кардиган од екипажот. Женски Крзнени Исечени Кардигански Ракави Отворени Предни Копчиња За Вратот Надолу Лабаво Плетено Џемперско Палто Кардиган Женски Тенок Мраз Свилен Капут Шал Климатизирана Кошула Со Лизгачко Здолниште, Нови Проегирни Врвови За Женски Женски Кардигани Со Долги Ракави Меко Плетено Џемперско Палто Со Отворен Преден Џемпер Од 2023 Година Обичен Ревер Кардиган Со Долг Ракав Отворен Преден Неправилен Раб Мек Плетен Џемпер Палто со Џебови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00