• Ново
Велигден Зајаче Јајце Дрвени Виси Празник Партија Трем Декорација Виси Орнаменти

Велигден Зајаче Јајце Дрвени Виси Празник Партија Трем Декорација Виси Орнаменти

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Велигденско Зајаче Јајце Дрвен Висечки Празничен Трем Декорација Висечки Орнаменти Карактеристики : Велигденски Знак Со Големина На Венец венецот велигденски знак има две големини 12х12ин/8х8ин. Велигден Виси Знак Вештачко Растение Е прикачено и подготвено за закачување. Симпатичниот кружен знак е доволно тежок за да остане мирен дури и во ветровити денови.Извонредно Изработени Дизајнерски Украси За Домот Рустикален Го Трансформира Вашиот Дом Во Пријатно И Познато Место Што Секој Ќе Го Сака! Со Својот Впечатлив Дизајн И Пораката " Среќен Велигден", Нашите Прстени На Вратите Ќе Направат Сите Да Се Чувствуваат Како Дома.Изградено До Трајност Висечкото Дрво Е Направено Со Големо Внимание На Деталите, Користејќи Материјали Со Највисок Квалитет За Да Се Обезбеди Издржливост. Може Да Издржи Искривување Или Пукање Дури И Кога Е Изложен На Отворено .Употреба И Прилик Одлична Декорација За Вашиот Дом Во Текот На Целата Година. Без Разлика Дали Сакате Да Нарачате За Себе Или Некој Посебен, Ќе Изгледа Одлично Во Секој Агол. Совршен За Подарок За Загревање На Куќата Или Внимателен Подарок За Семејство Кое Поседува Мачки, Нашиот Знак За Добредојде Сигурно Ќе Ја Освои Благодарноста На Вашите Најблиски.ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ - секој проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе ви одговориме со најдобро решение во рок од 24 часа.Велигденско Зајаче Јајце Дрвена Висечка Празнична Забава Трем Декорација Висечки Орнаментиматеријал : Дрвена боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 140gpackage големина : 30x30x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Велигден Зајаче Јајце Дрвени Виси Празник Партија Трем Декорација Виси Орнаменти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67