• Ново
Luxpaper хартија, бела - рециклирана, 1000 пакет

Luxpaper хартија, бела - рециклирана, 1000 пакет

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Вие нема да мора да се грижите за мастило со размачкано или нелегално печатење со овој производ со премиум хартија. Овој труд дури може да биде ламинирана за да ги зачува вашите документи за повеќе трајно решение. Трајни и сигурни : Ова цврсто бело - 100% рециклирана хартија мери 8,5 ”x 11 “, Правејќи ја идеална големина за вашите месечни билтени, документи за колеџ, врзива и многу повеќе. Креативните опции се бесконечни!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00