• Ново
Женски и женски плус наметка и сет на хемија

Женски и женски плус наметка и сет на хемија

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Воведување на координативната хемија и облека поставени од тајни богатства. Chemise има женски детали со координативна облека што е ракав, отстранлив вратоврска на половината и џебовите од странична цвест. Завиткајте се во удобност и стил со облеката и хемиската дуо. Машинска миење за лесна нега. Овој сет прави совршен подарок за Денот на мајката! Страшна хемија и завиткана облека поставена во нашата ткаенина од млечен допир полиестер/спандекс. Chemise има само-ткаенини ленти, детали за панелот на мрежи на предната страна и се плеткаат во градите. 3/4 ракав за завиткување на ракави со функционален појас и џебови од страничен цвест. Млечен допир 95% полиестер5% ткаенина на Jerseyерси Спандекс. машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84