• Ново
Марисол и афион апстрактен z обликуван прстен во стерлинг сребро за жени, тинејџери

Марисол и афион апстрактен z обликуван прстен во стерлинг сребро за жени, тинејџери

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

За стилскиот lубител на прстенот, овој привлечен прстен е на работ на модерен дизајн. Елегантен цик -Заг е направен во сребро. Толку прекрасен на прстот, овој прстен знае како да даде пенлива изјава. Willе се спари совршено со кој било друг метален накит за да го надополни вашиот изглед. Овој прстен е совршен за носење како секојдневен изглед. Многу удобно. За жени, возрасни, тинејџери. Стил : прстен. Пол : Womenените, Унисекс, тинејџер. Тип : Зиг Заг. Големина на прстенот : 8. Метал : Стерлинг сребро. Детали за производот. Заврши : Полиран.

Карактеристики

Производи во категоријата

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00