• Ново
Firestone FS 225 70R19. Целокупна позиција комерцијална гума

Firestone FS 225 70R19. Целокупна позиција комерцијална гума

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

FS561 од Firestone е комерцијална гума на сите позиции. Идеално за употреба во управувачки апликации и регионални услуги за превоз и пикап и испорака, FS561 им нуди на комерцијалните возачи зголемена влечење и перформанси, подобрена издржливост и долг живот. FS561 е комерцијална радијална гума на сите позиции. Наменето за употреба во апликации за управување и регионални услуги за превоз и пикап и испорака. Се одликува со капаче за шара и цврсти ребра на рамото кои го зголемуваат животот на шарите. Камените исфрлачи во рамките на шарата спречуваат камен дупчење за да ја заштитите обвивката од оштетување. Изграден со заштитник на странични страни што ја штити обвивката од исечоци, прицврстувачи и абразии кои се вообичаени за време на спречување и други влијанија.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84