• Ново
Дорман ОЕ раствори А Ц кондензатор со склопување на вентилаторот

Дорман ОЕ раствори А Ц кондензатор со склопување на вентилаторот

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Собрание на вентилаторот на кондензаторот Dorman OE A/C идеална замена - ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот беше прецизно -инженерско за да одговара на вклопувањето и перформансите на склопот на вентилаторот на радијаторот на акции на специфични возила. Комплетен пакет - склопот е дизајниран со исти материјали и компоненти како оригиналниот дел. Обезбеден квалитет - моторите се тестираат во лабораториски поставки за да се обезбедат перформанси. Економично и сигурно - доверливо производство за многу помалку од истиот дел на застапништвото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оригинален заптивка на вентилот EGR
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален заптивка на вентилот EGR

Оригинален заптивка на вентилот EGR Вентилак Оригиналниот заптивка на вентилот EGR е компонента за замена

DEN 3008.00
Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS

Сензорот за брзина на тркалото WVE ABS изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и зана�

DEN 2.00