• Ново
Регулатор на прозорецот за 2010 година- Toyota 4Runner Lexus G Front, Left Driver Power

Регулатор на прозорецот за 2010 година- Toyota 4Runner Lexus G Front, Left Driver Power

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

PRODUCT SPECIFICSType : Power Features : Without Motor Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement OE Number : 6980260090 Parts Link Number : TO1350194 Interchange Part Number : 6980260090, TO1350194 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive Замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Front, Leftlexus2019-2020 GX4602013-2014 GX460 Извршен2014-2018 GX460 Luxuruy2011, 2013- 2014 GX460 Ultra Premium2010-2018 GX460 (Submodel : Base, Premium) Toyota2019-2020 4 Runner2010-2016 4 Runner Trail2015-2018 4 Runner TRD PRO2010-2018 4 RUNNER (Подмодел : Ограничен, ограничен, SR5) 2017-2018 4 RUNNER (BASE, TRDOF OFF-ROUN-OFFOR-OFFORTOR OFF-ROOFFORT ) OE Број : 6980260090. Број на делови : TO1350194. Број на размена на дел : 6980260090, TO1350194.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаранција за гаранција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаранција за гаранција

TRW Strut Mount TRW го поставува стандардот во рамките на задниот дел, со тестови што ги надминуваат обичните за

DEN 1.00
Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS

Сензорот за брзина на тркалото WVE ABS изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и зана�

DEN 2.00
Оригинален заптивка на вентилот EGR
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален заптивка на вентилот EGR

Оригинален заптивка на вентилот EGR Вентилак Оригиналниот заптивка на вентилот EGR е компонента за замена

DEN 3008.00