• Ново
Trim Trim компатибилен со предната, десната патничка страна во 2001 година, надворешната црна боја

Trim Trim компатибилен со предната, десната патничка страна во 2001 година, надворешната црна боја

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Black Interchange Part Number : 94840113, VO1047100 Notes : Side bumper molding Replaces OE Number : 94840113 Replaces Partslink Number : VO1047100 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive for your Обновување, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Предна, десна страна, Outervolvo2002-2003 S60 AWD2001-2004 S60 T52001-2003 S60 (подмодел : 2.4 T : 2.4 T : 2.4 T : 2.4 T : 2.4 T , База) 2004 S60 (подмодел : 2.4, 2.5 T, 2.5 T AWD) го заменува бројот на ОЕ : 94840113. Заменува број на делови : VO1047100. Број на размена на дел : 94840113, VO1047100.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаранција за гаранција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаранција за гаранција

TRW Strut Mount TRW го поставува стандардот во рамките на задниот дел, со тестови што ги надминуваат обичните за

DEN 1.00