• Ново
Црна Универзална Автомобил Волан Засилувач Покритие Не-Лизга Кадифен Додатоци

Црна Универзална Автомобил Волан Засилувач Покритие Не-Лизга Кадифен Додатоци

Buyers rating:
DEN 212.64

Износ

Карактеристики : * Зимата не е студена, а летото не е жешко*Првиот избор е еколошки нелизгачки силикон, кој навистина не се лизга*раката се чувствува добро, апсорбира пот и не се лизга*безбеден е и сигурен, лесен за контрола, а воланот има добар стисок.*Лесна инсталација : инсталацијата и расклопувањето во два чекора се погодни и брзи. Не се потребни алатки или завртки за монтирање.*Компатибилност : Погоден за повеќето стандардни тркала од 38 см (15"), LHD и RHD, попогодни за употреба.* Материјал : висококвалитетен кадифен нелизгачки*применливи модели : општа намена 37-38см капак на воланот.Пакувањето Вклучува : 2 х ковернот На воланот на Автомобилот : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84