• Ново
Kilенски кабелски кабелски плетен салон сет со шорцеви за велосипедисти, 2-парчиња

Kilенски кабелски кабелски плетен салон сет со шорцеви за велосипедисти, 2-парчиња

Buyers rating:
DEN 223.68

Износ

Пријатен кабелски плетен салон сет за жени или плус големина жени има совпаѓање на врвни и велосипедисти шорцеви од Лисом. Изработена во удобна ткаенина со ребра со текстура, овој сет со две парчиња има покриен за дневни денови, секојдневни ноќи и прави одличен додаток на вашата облека за спиење. Врвот на долгиот ракав е придружен со пар шорцеви за велосипеди за целосна облека - совршена за одвикнување! Врвот е стилизирање на пулвер со вратот на екипажот плус ракавите се спуштаат од рамената. Шорцевите се повлекуваат на стајлинг со еластична половината. 99% полиестер и 1% спандекс. Лесна грижа : Машинско миење и сушење суво. Материјал : 99% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на S. врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави со капно рамо; детали со ребра; Коверстич пом. Кратки карактеристики : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; детали со ребра. Women'sенски кабелски плетен салон поставен од Лисом.

Карактеристики

Производи во категоријата

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84
Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2.33
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08