• Ново
Подобри домови и градини Флип -Тит Плоштад контејнер, чаши - сет од 4

Подобри домови и градини Флип -Тит Плоштад контејнер, чаши - сет од 4

Buyers rating:
DEN 1578.72

Износ

Чувајте ги вашите суви производи свежи подолго со овој подобри домови и градини флип-тит со 10 чаши плоштад. Тоа е корисна ставка што треба да ја имате во вашата кујна или оставата, чајната кујна. Овој плоштад контејнер за храна е идеален за складирање на храна, како што се тестенини и бонбони. Направено е без бисфенол А (БПА) за да се обезбеди безбедност на вашата храна. Јасен сад за складирање го олеснува идентификувањето на содржината на прв поглед, без да се етикетира секој канистер. Се одликува со лесен отворен капак и е изработен од трајна конструкција. Подобри домови и градини Флип-Тит со 10 чаши плоштад, сет од 4 : Херметички контејнер со лесен отворен капак. Заштеда на простор и стабилно. БПА бесплатен издржлив материјал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00