• Ново
Беверли Хилс Поло Клуб Машка јакна за пафтер со одвојлив аспиратор

Беверли Хилс Поло Клуб Машка јакна за пафтер со одвојлив аспиратор

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Подгответе се за зима. Оваа јакна за пуфер на „Беверли Хилс Поло Клуб“ за мажи ја покривте кога времето ќе се претвори ладно. Дизајниран со густ стил на пуфер во ткаена волна мешавина, ве одржува топло дури и на најтешките денови. Одвојниот аспиратор, јака за стоење и подолга должина нудат дополнителна топлина и заштита кога сте надвор во елементите, а два предни џебови се совршени за да ги намалите вашите најважни работи во движење. Разновидна и ох-толку удобна, сигурно е да станете омилени на вашиот зимски плакар. Материјал : Само : 90% полиестер/10% волна; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : Тешка категорија. Јака : стојат јака. Затворање : Предно предвремено затворање на скриено патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови за размавта имаат најважни работи. Карактеристики : одвојлив аспиратор; стил на пуфер; наредени. Јакна за машка пуфер со одвојлив аспиратор од Поло Клуб Беверли Хилс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00