• Ново
Џенингс Тапациран Тросед Со Паѓачка Маса Јаглен

Џенингс Тапациран Тросед Со Паѓачка Маса Јаглен

Buyers rating:
DEN 3519.84

Износ

Земете релаксација на следното ниво со оваа пријатна троседот движење. Започнете назад со вашиот избор на рачен лежалка за движење. Удобното амортизирање обезбедува удобност за сите прилики. Уживајте во вашиот омилен пијалок со вградените држачи за чаши. Овој тросед за движење е идеален за модерни простори за живеење и љубители на забава. Комплетот вклучува : софа со едно (1) движење софа со движење тапацирана со перформанси на јаглен шенил рачен механизам За гушкање На Ѕид со Навалување карактеристики На Софата паѓачка маса со два држачи за чаши Од нерѓосувачки челик потпорното џебно серпентина за седење нуди издржлива долготрајна удобност 1-инчен топер од мемориска пена од кул гел, исто така, достапен во кафеава Боја (#610251 - 610253П) Троседот Со паѓачка џебна калем седење кул гел меморија пена боја : Јаглен тапацир : перформанси шенил собранието тип : кд назад Собранието потребни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карпести Троседот Кит
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карпести Троседот Кит

Карпестиот Тросед Кит Додава елегантна едноставност во секој простор за живеење со нашиот Карпест моде

DEN 2879.84