• Ново
Stuple industries бела мачка цветна колаж бела зелена дизајн wallидна плоча од Карен Дрејфус, 12 12

Stuple industries бела мачка цветна колаж бела зелена дизајн wallидна плоча од Карен Дрејфус, 12 12

Buyers rating:
DEN 669.44

Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : Мерки за ставки 12 x 0,5 x 12 инчи. Подготвени да висат - префабрикувана пресек на копчињата за да биде обесена со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Висок квалитет, рачно завршен литографски печатење на МДФ Вуд. Машински затегнати, фолија го завршија рабовите за лесен допир . Дизајн од Карен Дрејфус.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фудбал HS 305 45R 118V XL гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фудбал HS 305 45R 118V XL гума

Добијте врвно ракување и целогодишно влечење со Filsway HS288, гума за замена на сите сезони за седани, удари, �

DEN 2530.72
Главни сини тропски внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Главни сини тропски внатре.

Главните перничиња на отворено плетено плетено седиште е прекрасен и издржлив додаток на вашиот сет за

DEN 1.00