• Ново
Саунтер Тафтувана Ткаенина Ткаенина 4-Парче Пресек Троседот-ЕЕИ-5208

Саунтер Тафтувана Ткаенина Ткаенина 4-Парче Пресек Троседот-ЕЕИ-5208

Buyers rating:
DEN 2719.84

Износ

Саунтер Тафтувана Ткаенина Ткаенина 4-Парче Пресек Троседот-ЕЕИ-5208 Се Шири среде удобност и стил на Саунтер Тафтувана Ткаенина 4-Парче Пресек Троседот. Со квадратни бисквити, француски детали за цевки и мек полиестерски тапацир, оваа пресечна колекција на софи носи прилагоден стил на вашиот простор за живеење или простор за одмор со својата шармантна силуета со низок профил. Отстранлива перница за зајакнување што поддржува перница за грбот на седиштето нуди удобно место за одмор додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, се релаксирате или забавувате. Густата подлога од пена и системот за поддршка на синусната пружина даваат премиум искуство за седење за сите прилики. Овој четириделен пресечен тросед лежи на врвот на гумени дрвени нозе во Форма На Буквата Л со капачиња за стапала што не означуваат. Комплетот Вклучува : 4 Столици Без Раце; Капацитет На Тежина Секој Стол : 300 фунти. Карактеристики На Куршум : . 4-Парче Пресек Троседот. Полиестер Ткаенина Тапацир. Густа Подлога Од Пена. Синусен Систем За Поддршка На Пролетта. Не-Обележување На Нога Капи. Гумени Дрвени Нозе во Форма на тл. Тежина Капацитет Секој Стол : 300 фунти. Сетот Вклучува : . Четири-Саунтер Тафтуван Стол Без Раце. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 94 "L x 94" W x 13.5-29.5 "H. Вкупни Димензии На Столот Без Раце : 47" L x 47 "W x 13.5-29.5" H Полиестер Ткаенина тапацир. Густа Подлога Од Пена. Комплетот Вклучува 4 Столици Без Раце; Капацитетот На Тежина за секој стол е 300 килограми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спокоен Тапациран Агол Беж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спокоен Тапациран Агол Беж

Пространиот пресечен агол создава удобно седење без грб Или користете го за да ги одморите нозете, или с

DEN 0.67