• Ново
Корашан Соба Декор, Винова Лоза Остава Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Чиста Шамија Валансите, Дома Декор

Корашан Соба Декор, Винова Лоза Остава Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Чиста Шамија Валансите, Дома Декор

Buyers rating:
DEN 144.00

Износ

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со мене. Патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. 1 парчиња Проѕирна Завеса Тул Прозорец Воил Роденденска Свадба Празничен Декорпродажба точка : Филтрирајте ја дневната светлина тивко и пријатно уживајте во читањето и пиењето кафе за нив. Поседувајте ја оваа елегантна и завеса, вашата куќа ќе биде поубава и пријатна; Создадете убав и модерен додаток за декорацијата на вашиот дом; Добри подароци за вашите родители, пријатели и колеги; Избран материјал, силен, долготраен и со помала веројатност да искине или искине, исклучителна изработка; Мазна, мека и удобна, погодна за Опис На домот Количина : 1 Еез Боја : како што покажува сликата две парчиња заедно со поубав Стил : Модерен Материјал : Големина На Полиестер (може да Се пере) (wxh) : 100x200 cm нега за перење : машинско Перење во ладна вода, нежен циклус, Не избелувајте, исушете се.Содржина на пакетот : 1x Прозорец Завеса Забелешка : Завесата може да се користи како завеса на вратата, завеса на прозорецот или позадина за приказ на прозорецот на продавницата.Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти. разбирање Користете Висококвалитетни Материјали. Најдобар Подарок За Вас или Вашите Пријатели. Погоден За Домашна Употреба. Направете Вашето Семејство Да Изгледа Подобро. Кажи Ми Ако Ти Треба Нешто.

Карактеристики

Производи во категоријата