• Ново
Дома Прачка Џеб Светлина Филтрирање Валанси, Панели

Дома Прачка Џеб Светлина Филтрирање Валанси, Панели

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Донесете малку талент на фарма во вашиот дом со колекцијата грандин прозорец. Овој комплет од 2 парчиња се одликува со сива и бела ткаена шема за проверка на биволи која лесно се координира со многу видови декор и обезбедува безвременски стил. Тие се необложени и полу-филтрирање на светлина со џеб од прачка со дијаметар од 1,5 долж врвот за лесно закачување. Купете го координативниот прозорец Грандин и колекцијата бања за да го комплетирате изгледот. СКЛ Дома од сабота Најт Оод. носи личност, забава и талент во најинтимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од додатоци за капење и завеси за туширање, до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен, или класичен И пријатен, SKL Home обезбедува изглед за комплимент на речиси секој декор. Комбинирајќи 40 + години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во домашните додатоци. Вклучува 2 нивоа на прозорци. Лесен, необложен ткаен со сива и бела шема за проверка на биволи. 1.5 " дијаметар прачка џеб. Координирање валанс и панел сетови се продаваат одделно. 70% Полиестер/30% Памук. 57" х 24". Машинско перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52
Виндзор Жакард Слоевит Валанс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Виндзор Жакард Слоевит Валанс

Класичен Виндзор Слоевит Прозорец Валанс Со Искривени Рабови и Џеб Од Прачка Одозгора За Лесно Закачув�

DEN 399.84