• Ново
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела W: 55 H: 96

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светло : Монтирање На Ѕид : Модерна Соба : Кујна,Спална Соба,Дневен Циматеријал : Полиестерпетер : Цветен Принтбој : Сина, Беж, Сива, Кафе, Бело : W : 55"x H : 96"W : 55"x H : 89"W : 55"Х Ч : 85"Карактеристики : 1. Дизајн : Половина засенчување, со цветен принт, украсете ги прозорците и заштитете го мебелот, подовите и уметничките дела од пустошот на сонцето.2. Изработен од висококвалитетен занает и издржлив материјал, тоа е сосема нова завеса со долг работен век, но може да се измие со вода, што е лесно за одржување.3. Прекрасен Изглед : Создадете мек и свеж изглед, облечете го вашиот прозорец со овие полу-проегирни ленени текстурирани завеси.4. Погоден е за дневна соба, спална соба, кујна и други простории.5.Лесно За Нега : машина/рачно перење само во ладна вода, нежен циклус, сушење на ниско ниво, без белење, пеглање со ниска температура.Вклучен пакет : Само Завеса Од 1 Панел (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да купите 2 парчиња) Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Завеса : цветна завеса за печатење украсете ја вашата соба со рустикален и елегантен стил. Елегантниот дизајн му дава на прозорецот модерен и прекрасен изглед. Совршен за дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија и многу повеќе. Обезбедена приватност : Овие фантастични полуприродни ленени драперии се удобни, пријатни, полутранспарентни, блокираат доволно светлина и природната светлина може да биде доволно густа за да обезбеди приватност. Додадете освежителен шарм на вашиот прозорец, обезбедете секојдневен простор и помек вид. Намалување на светлината : Завесите овозможуваат природна светлина да помине низ прозорецот додека сепак обезбедуваат одреден степен на приватност за вас. Тоа е идеална опција помеѓу завесите за затемнување и проѕирните проѕирни. Висејќи ги нашите завеси, оставете ја вашата соба воздушна и дише. Повеќе Прилики : завесите може да се користат за дневна соба,спална соба,детска соба,расадник,трпезарија, кујна и врата. завесите ќе ја осветлат вашата соба со живописни. Лесно За Нега : машина за перење Во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. Топло железо и сушење на ниски температури.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68