• Ново
Лорен Прозорец Завеса Со Набразден Валанс, Роуз

Лорен Прозорец Завеса Со Набразден Валанс, Роуз

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Завеса на прозорецот валанс, 100% полиестер, големина 70" х45", роза Во боја Внесете обновена елеганција во вашата бања со Нашата Завеса За Прозорци "лорен" со дијаманти (два панели со прикачен валанс со набраздени и две вратоврски вклучени). Направено со 100% Полиестер, Ткаенина Доби, овој стандарден (долг 70" широк х 45") текстуриран дијамантски принт на завесата ќе и даде на вашата бања дополнителна длабочина и збогатена виталност. Овде во Роуз, Нашите Завеси За Прозорци на Лорен доаѓаат во различни модерни бои. Исто така, достапни одделно се соодветната Завеса За Туширање И Завесата за Мијалник на Лорен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52