• Ново
Rock & Republicенски тексас тексас се повлекува од џегинг

Rock & Republicенски тексас тексас се повлекува од џегинг

Buyers rating:
DEN 959.68

Износ

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging. Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влечат на џегингс се направени со мазнење ткаенина за истегнување што ги поддржува и размачкува вашите кривини. Изгледот на тексас, но удобноста на хеланките, тие седат на вашиот природен половината и не стискаат или не се караат, за соодветно закрепнување што можете да го носите со доверба. Повлечете го Jegging со среден пораст. Ултра тенок низ колкот и бутот. Слабиот отвор на нозете. Конструкција на тексас. Faux џебови во традиционален дизајн со 5 џеб. Inseams : Short 27 ", Medium 29", Long 31 ". Увезен. Стил# RFA0115.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џеги�

DEN 319.20