• Ново
Училишна униформа на Училиштата на понтеностиот на нација на нација на нација Понте плетени џегингс

Училишна униформа на Училиштата на понтеностиот на нација на нација на нација Понте плетени џегингс

Buyers rating:
DEN 223.68

Износ

Истегнување понте џегинг од Wonder Nation се слатки, удобни и подготвени за училиште! Му дава модерна привлечност кон нејзиниот униформа стил. Се продава исклучиво на и. Повлечете еластична лента за половината со декоративно копче. Јамки на појас. 2 предни џебови; 2 Функционални џебови на грбот. Смалете и избледени отпорни на вклопување и боја што последно мие по миењето. Одобрена училишна униформа. 66% памук/32% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Училишна униформа се протегаат џегингс за јуниори од чудо нација.

Карактеристики

Производи во категоријата

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20