• Ново
Време и време женски меки плетења за печатење

Време и време женски меки плетења за печатење

Buyers rating:
DEN 319.20

Износ

Кажете здраво на вашето ново секојдневно дно со времето и Tru женските џегингс. Тие се изработени од супер-мека и истегната ткаенина за фигура што се вклопува во фигура и имаат стил на влечење без проблеми со покриена еластична лента за половината, така што не мора да се карате со копчиња или патенти додека сте во брзање. Исто така, постојат два пригодни џебови со задниот дел со везени акценти, а џебовите имаат занишани за класичен допир. Збир на јамки на ременот ги комплетира џегинзите, кои се достапни во асортиман на миење на тексас за да ја надополнат вашата обична гардероба. Додадете WOW фактор на вашиот изглед во овие супер меки џегинг од време и TRU. Забавно е да се облекувате или долу. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36" . моделот носи големина S. среден пораст; Приближно. ИНСЕАМ : 28 ". Опремени. Повлечете го стилизирањето со Faux Fly. Две предни џебови, две функционални џебови за грб.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67
Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging

Удобните тексас џеги од Terra & Sky имаат голема контрола на половината и контрола на стомакот за удобно, лас

DEN 3.33
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.33
Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings

Мора да имате . поздрави на вашите нови омилени дното со џегингс на Тера и Скај Направени од супермека и �

DEN 319.68
Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 2.33
Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60