• Ново
Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

Midенски женски средно издигнување слаби фармерки

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Superон Jordордаче Superенски супер мек среден пораст Skinny Jean е вашиот Jeanан без сезони. Loveубовта на клиентот Тоа е ласкав пораст и ткаенина. Овој Jeanан е направен со врвна ткаенина за квалитет за прифатлива цена. Се одликува со 5 функционални џебови, 31 "inseam и детали за сенка. Spandex. Точно до големината. Истегнување ткаенина. 5 Функционални џебови. 31 "Инемам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.33
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67