• Ново
Без граници Јуниори Супер Висок пораст Curvy Jeggings

Без граници Јуниори Супер Висок пораст Curvy Jeggings

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Надградете ги вашите кожа со овие супер високи издигнувања на виткање од без граници. Изработени со навестување за истегнување и вклопување без празнини, овие џегингс даваат удобен изглед на кривата, дизајниран да го ласкаат секое тело. Материјал : 52% памук/22% полиестер/2% ликра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина 3. одговара : тенок. Подигање и инсејм : високи; 28 ”inseam. Затворање : Zip Fly; Затворање на копчињата; јамки на појас. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Не-јаз на половината; измислица за истегнување; Curvy Fit им помага на облините на контурата. Супер високи растителни џеги за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging

Удобните тексас џеги од Terra & Sky имаат голема контрола на половината и контрола на стомакот за удобно, лас

DEN 3.33
Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Tera & Sky Women's Plus Deens Jeggings

Влезете во ладен стил со тексас џегингс од Terra 28 ”Inseam Затворање : Стилот на повлекување со затворање на д

DEN 1.00
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60
Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20