• Ново
Нема граници со висок пораст на панталоните од пламен

Нема граници со висок пораст на панталоните од пламен

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Овие високи панталони од без граници ја поставуваат шипката на стил со својата запалена силуета и финиш инспирирана од велур. Нагласена со супер мека и истегната ткаенина, овие пантолони од пламен удобно се движат со вас каде и да одите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. висок пораст. Флејска нога. Повлечен стил. Еластична половината. Финиш сличен на велур. Супер мек со ткаенина за истегнување. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Панталоните од распрснување на јуниорите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20