• Ново
Plusенски плус големина на Terra & Sky Plus на Jeanging Jean, 2-пакет

Plusенски плус големина на Terra & Sky Plus на Jeanging Jean, 2-пакет

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Terra и Sky влечењето на Jegging има високо издигнување на половината и е направена од тексас на истегнување. Jegging има двојно копче за половината и внатрешна еластична. Jegging има два џебови. Ова е 2 пакет. Повлечете го Jegging Pant. Висок пораст на половината. Истегнете тексас. Двојно копче за половината. Две џебови. Материјал : 78,00% памук, 21,00% полиестер, 1,00% спандекс. 28 инчен инсем. Две пакувања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 447.84
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67