• Ново
Пеплум Фустан За Жени Мода Лето Лежерно В - Вратот Камис Елек Без Ракави Долг Фустан Отпечатоци Со Целосна Должина Фустан

Пеплум Фустан За Жени Мода Лето Лежерно В - Вратот Камис Елек Без Ракави Долг Фустан Отпечатоци Со Целосна Должина Фустан

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Пеплум Фустан За Жени Мода Лето Лежерно В - Вратот Камис Елек Без Ракави Долг Фустан Отпечатоци Со Целосна Должина Карактеристики На Фустанот : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан,Без Ракави ,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот На Печатење го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Лето : Жени, Девојкакога : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатач : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Глуждот Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Големина На Фустан : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Должина : 140см/55.12" . Материјал : изработен е од 95%Полиестер, 5%Спандекс. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Удобно, слободно време и стилски. Пеплум Фустан. Црно. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие здолништа ваш најдобар избор. халтер фустани за жени. постелнина фустан жени. полуформални фустани за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани карактеристики : 1.Карактер�

DEN 255.84