• Ново
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани За Жени

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Вратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно 5.Одлично за Плажа,Забава,забава, Секојдневно.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : пролет aut зима Пол : Жени Прилика : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, моден ракав должина : Долга Должина : Средна Сихуета : Вклопување И Одблесокот Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандарда Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Должина И 4 8 34 68-86см/26.77-33.86" 58см/22.83 "116см/45.67" М 6 10 36 72-90см/28.35-35.43" 59см/23.23 "118см/46.46" Л 8 12 38 76-94см/29.92-37.01 "60см/23.62" 120см/47.24 "XL 10 14 40 80-98см/31.50-38.58" 61см/24.02" 122см/48.03" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 76-94см/29.92-37.01 "Ракав : 60см/23.62" Должина : 120см/47.24 " Костум за Секојдневно, секојдневно носење и така натаму. Машина За Перење или Рачно Перење. Лесно може да се спари со вашите омилени високи потпетици, сламена капа или сандали итн. Изработен од висококвалитетен полиестер, мек, дише, пријателски за кожата, издржлив, удобен за носење. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини на сликата пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 495.84
Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Вратот На Екипажот Печатен �

DEN 319.68
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84